TUMİB Azerbaycan’da Yapılacak Avrupa Oyunları İçin Vakfımızda Toplantı Düzenledi

06 Haziran 2015 | 1 Yorum

İlk kez Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de 12-28 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan 1. Avrupa Oyunlarına Türkiye’de faaliyet gösteren Dernek ve vakıflar Azerbaycan’a destek için 5 Haziran 2015 Cuma günü Vakfımızın ev sahipliğinde bir araya geldiler.

Yuvarlak masa toplantısına katılan TUMİB Türkiye Temsilcisi Lale Hasanoğlu, Azerbaycan İstanbul Konsolosu Esmira Hanım Hüseynova, Azerbaycan Kadın Gazetecileri Birliği Başkanı Sevil Yusifova, BULTÜRK Genel Başkanı Rafet Ulutürk,Türk Dünyası Araştırmaları Vakfı /TDAV Eğitim ve Kültür Müdürü Metin Köse, TDAV hocalarından Doç. Dr. Kutluk Kağan Sümer, URAL Stratejik Araştırmalar Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Pervin Maşaoğlu, Allı Turna Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Meltem Önder, Sofya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hikmet Efendi, Fatih Kaymakamlığı Kamu Kurumları Derneği Başkanı Aydın Fidan, Kocaeli Şairler ve Yazarlar Birliği Başkan Vekili Kenan Aydın ve TUMİB üyeleri Azerbaycan’a böyle bir organizasyona ev sahipliği yapacağı için başarılar dileyerek, Bakü’den dünyaya barış ve hoşgörü mesajlarının yayılacağını vurguladılar.

Etiket:

Kategori: Duyurular, Genel

Yorumlar (1)

Geri izleme adresi | Yorumlar için RSS Feed

  1. Faruk Bayramoğlu dedi ki:

    Azerbaycan’a gidecek vakfımız heyetine ben de katılabilir miyim? Olumlu katkılarım olacağına inanıyorum. Faruk Bayramoğlu

Bir Cevap Yazın